Crm Medya ile Dijital Reklamcılık


Şöhret olmak herkes için bir hayal. Size güzel bir sesiniz olmasa da, çok iyi top oynamasanız da, dansınız harika olmasa da ünlü olabilirsiniz desek? İnternet ile artık kendi hayran kitlenizi yaratmanız mümkün. Çok iyi espri kabiliyetiniz, tiyatral yönünüz olabilir ve siz bunları insanlara doğru şekilde pazarlayamıyor olabilirsiniz. Artık internet ile bu yönlerinizi sadece size hayran bir kitleye sunabilir ve hızlı bir şekilde dünyanın her yerinden insanları kendinize hayran bırakarak fenomenlik adımlarını bir bir çıkabilirsiniz.

 Hatta bu durum internet siteleri, facebook ile size para olarak da dönebilir. Fenomenlik kariyeriniz devam ederken google reklam görselleri ile facebook reklam görselleri bütün sayfalarınızda olabilir. Bu sizin Google ve facebook için de dikkat çekici biri olmanız gerektiğini gösterir.

 Peki; internetle hiç alakanız yoksa ne yapacaksınız? Tabii ki sosyal medya ajansı ile anlaşacak ve size yardımcı olmaları için taleplerde bulunacaksınız. İnternette tanınan biri olmanın önemli yolu facebook reklam gibi sosyal mecralar. Birçok önemli marka dahi bu yöntemleri benimsemişken sizin bu durumdan geride durma imkanınız yok. Kesinlikle uzman bir ekibe ihtiyacınız var, bu nedenle çalışacağınız firmanın önceki referansları, hangi bilgilere aşina oldukları önemli.

 Doğru ekip kısa sürede tanınmanız anlamına gelmektedir. Ancak bilmeniz gerekli ki sosyal medya ajansında bu ekip çalışırken bir sabah uyandığınızda bir milyon takipçiniz olmayacaktır. Bu çaba sarf etmeniz gereken ve ekip çalışması gerektiren bir dönemdir. Doğru adımlar ile yönlendirildiğinde garanti sonuçlar getirir.

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.