UC Browser ilk Türkçe versiyonunu yayınladı


Online alışveriş devi Alibaba Group'un satın aldığı mobil web tarayıcısı UC Browser, Android kullanıcıları için Türkçe dil seçenekli yeni sürümünü paylaştı.

StatCounter verilerine göre 2014 yıl sonu itibariyle Dünya’nın 1 numaralı 3. parti mobil web tarayıcısı olan UC Browser Türkçe dilini destekleyen, yerel gezinti sayfalı ilk Türkçe versiyonunu yayınladı. Android cihazların desteklediği Türkçe versiyon, yerelleştirilmiş özellikleriyle Türkiye’deki aktif kullanıcı sayısını daha da artırmayı amaçlıyor. UC Browser’ın Türkçe güncellemesi ucweb.com, Google Play ve 9Apps’ten indirilebilir durumda.

Türkçe dil desteği ve çok daha fazlası

Türkiye’nin en popüler web sitelerini bir arada sunan, kullanışlı bir arayüze sahip UC Browser’ın yenilenen anasayfası, içerikler arasında hızlı geçiş imkanı ve yeni özellikleri ile yerel kullancıların tüm beklentilerini karşılıyor.

Tamamen yerel içerik ve hizmetler sunmak için yerel ortaklarla çalışan UC Browser, Türk kullanıcıların sosyal medya ağlarına ve web sitelerine artık tek bir tarayıcıdan hızlıca erişebilmesini sağlıyor. 3. parti mobil web tarayıcısı olarak mobil ağ geçidi hizmeti sunan UC Browser, web dünyasının karmaşasında sıkışıp kalmış mobil kullanıcılara yardım etmeyi amaçlıyor.

Yeni sürümünde var olan gece modu, gizli gezinti ve akıllı indirme gibi birçok özelliğini koruyan UC Browser, kullanıcılarına daha zengin ve eksiksiz bir Facebook deneyimi sunmak için Türkiye’nin en popüler sosyal ağı olan Facebook ile birlikte çalışıyor. UC Browser’dan Facebook’a giriş yapan kullanıcıların anlık bildirimleri anında cihazlarına geliyor. Ayrıca Facebok kullanıcıları UC Browser’daki bildirim çubuğu aracılığıyla doğrudan durum güncellemesi yapabiliyor, fotoğraf paylaşabiliyor ve mesaj gönderebiliyor.

Yeni UC Browser, daha hızlı program açılışının yanı sıra doğrudan bildirim çubuğundan daha hızlı internet aramasını da mümkün kılıyor.

UCWeb Hakkında

Mobil internet yazılım ve servislerinin lider tedarikçisi UCWeb Inc. bir Alibaba Group şirketidir. Kurulduğu 2004 yılından beri misyonu, tüm dünyada insanlara daha iyi bir mobil internet deneyimi sunmak olan UCWeb’in amiral gemisi UC Browser, 200’den fazla üreticinin 3000’den fazla mobil cihaz modeliyle ve işletim sistemleriyle uyumlu. Dünya çapında 150’den fazla ülkede kullanıcılarına hizmet veren UC Browser’ın 11 dil seçeneği bulunuyor.

UCWeb ve UC Browser için daha ayrıntılı bilgi için www.ucweb.com

7 yorum

Kardeş sen uc browserdami calisiyorsun

Reply

Kardeş sen uc browserdami calisiyorsun

Reply

Kardeş bu uc browser sevdası nerden? Daha yararlı paylaşımlar bekliyoruz..
Mocok

Reply

Kardeş bu uc browser sevdası nerden? Daha yararlı paylaşımlar bekliyoruz..
Mocok

Reply

merhaba beyler anlaşma karşılığı makalelerini yayınladım.Anlaşmada browserlarına sitemin eklenmesi.Haklarınıda vermek lazım pek bi ilgililer türkiye konusunda.

Reply

Wow..Nice Article ,because it's very useful information. Thanks for Sharing.Download showbox for PC

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.