Mr. Robot 2. Sezon Türkçe Alyazı Full HD ( Türkçe Altyazı İndirme ve İzleme Linkleri )

Merhaba Değerli Siberyazilimci Takipçileri.  Bugün sizlere bir Amerikan dizisi olan ve adından sıkça söz ettiren ana kousu Hack olan Mr. Robot Dizisinin 2. Sezonundaki Şuana kadar yayınlanan 4 Bölümün Türkçe Altyazılı İndirme ve İzleme Linklerini Atacağım.

Dizinin konusu hack ve yazılım. Bende dizinin sıkı bir takipçisiyim. Elliot 2. Sezonda tamamen şizofren oluyor zaten kafayı yiyor, Mr.Robot diye adlandırdığı ama aslında kendi hayali arkadaşı olarak ortaya çıkardığı şahıs tarafından nerdeyse tamamen kontrol altına alınıyor. Elliot çok çaresiz kalıyor, insanlardan gittikçe uzaklaşıyor. . Aksiyon, macera ve hack dolu dakikalar sizi bekliyor. Gerçekten mükemmel ötesi bir dizi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim izlemek isteyenler 1.Sezondan başlayabilir zaten Türkçe dublajı her sitede mevcut. 2 Sezonun Türkçe dublajı çıkarsa upload edip sizinle paylaşmayı umuyoruz. Yeni bölümler çıktıkça konu güncellenektir. İyi Seyirler.Dizi bölümlerini upload eden Siberyazilimci grubundan Eren Önvere Teşekkür ediyoruz. 

DİPNOT: Makaleyi veya Makaledeki linkleri alıp kendi site ve/veya başka site, Forumlarda paylaşan kişiler hakkında yasal işlemler yapılacaktır.


MR. ROBOT 2. SEZON 1. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ.


MR. ROBOT 2. SEZON 2. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ.


MR. ROBOT 2. SEZON 3. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ.


MR. ROBOT 2. SEZON 4. BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ.

2 yorum

Saol

Reply

Kardesim ellerine saglik yenisi ne zaman gelecek?

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.