USB Hızlandırıcı(!)

USB Stealer ile Webbrowser 'a Kayıtlı Olan Tüm KullanıcıAdlarını ve Şifrelerini Ele Geçirebilirsiniz.Her zaman Bilgisayara Uzaktan Müdahale edecek değiliz elimize fırsat geçtiyse 1 dk dan daha kısa sürede USB'miz yanımızda olduğu sürece Şifreleri ele geçirebiliriz.Hatta Kurbanla yan yana otururken ve Kurban bizi izlerken o daha hiçbir şey anlamadanUsb Stealerimizi Kullanabiliriz.USB'nizi Takıp ilk iş olarak Daha hızlı çalışması için USB Hızlandırmayı kullanalım diyerekUSB Hızlandır.exe'yi Çalıştırırız.


En Son Yazacak olan "Hızlandırma işlemi için bir tuşa basın / Program Sona Erecektir" yazısından sonra Herhangi Bir Tuşa Basarsanız USB'nizde  log.txt Şeklinde içerisinde Şifrelerin olduğu Dosyamız Oluşacaktır.


<--- Desteklediği Tarayıcılar --->
Opera
Firefox
Google Chrome
İnternet Explorer


USB Stealer Bat Komutları ile Yazılmıştır Ancak .bat şeklindeki çıktı inandırıcı olmadığı için .exe olarakantivirüslere yakalanmayacak ve otomatik yönetici izni gerektirecek şekilde özel olarak derlenmiştir. 
THT'den alıntıdır.
8 yorum

Hocam anladiğim soylemi ilk once telefonu bilgisiyara baglayip USB Stealer aciyoruz sonra telefona log.txt diye metin belgesimi geliyor

Reply

USB Bellek kullansanız daha iyi olur. Hem USB Bellek okuma ve yazama hızı fazladır hemde sürücülerini anında yüklüyor. Eğer bunu telefonda denerseniz sürücü kurmak gibi zahmetler verir ve sizi uğraştırır.

Reply

ARKADASLAR USB HIZLANDIRICI KEYLOGGER DIR SAKIN INDIRMEYIN HESAPLARINIZI ELE GECIRECEK BU DINGIL AMAN HA INDIRMEYIN TROJAN LOGGER VAR SIZ TIKLAYINCA ARKAPLANDA CALISIOR

Reply

Yazımın sonundaki ünlem işaretini görmedin sanırım. Tekrar baştan oku bakalım.

Reply

arkadaslar webbrowser.exe dosyası sıberyazılımcı admını tarafından sıfrelerınızın calınması ıcın eklenmıs dosyanın orjınalınde webbrowser.exe dosyası yok.

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.