Turkcell OpenVPN ile PC'den Bedava Internet

Islemleri Yapmadan Once Telefondan Wifi Paylasimi ve Veri Baglantisini Aciyoruz.Sonra Bilgisayardan Wifiye Baglaniyoruz.Altta Link Verdim Oradan OpenVPN Hesabi Aciyoruz.

ZIP'teki OpenVPN 'yi kuruyoruz Size Verdigim ZIP'teki cfg'yi "C:/program files/openvpn/config" klasorune atiyoruz.
OpenVPN Programini Acinca Sag Alt Kosede Onun Simgesine Sag Tik Yapip Connect Diyoruz.Ve Kaydoldugumuz Hesabi Yazip "OK" Diyoruz.Sağ Altta Connected Bildirimi Gelirse Islem Basarilidir.


Kaydoldugunuz Hesap 5 Günlüktür.Bitince Yeni Hesap Alın.Içindeki proxy patlarsa proxyarsivi.com'dan yenisini alıp configi not defteriyle açın http-proxy yazan yere yeni proxy ekleyin.Size Verdigim ZIP'te Hazır Hesap Var(hesap.txt)


Gerekli Dosyalar + OpenVPN 64-BIT

OpenVPN 32-BIT

MOBIL LINKLER

http://www.bestvpnssh.com/bvs-page/vpn-de

https://yadi.sk/d/DLwMlnh5xwhY5

https://swupdate.openvpn.org/community/releases/openvpn-install-2.3.6-I003-i686.exe

15 yorum

Open vpn alet cantasıyla yap daha iyi amk :(

Reply

Root olmayanlar var kardesim.

Reply

Root yoksa PdaNet var

Reply

s.a bu openvpn yi veya psiphonu iphonelere nasil paylaşabilirim lutfen yardimci olun androidlere paylaşabiliyorum ama iphone ayarlarini bilmiyorum. uzun zamandir ariyorum ama yok bana siberyazilimci yardim eder diye düşünüyorum teşekkürederim.

Reply

Turkcell calisan config varsa atarmisiniz

Reply

Turkcell calisan config varsa atarmisiniz

Reply

Turkcell calisan config varsa atarmisiniz

Reply

Options error: Bad http-proxy-option or missing parameter: 'CUSTOM-HEADER'
Use --help for more information.

bu hatayı alıyorum ve bağlanmıyor bir çözümü var mı

Reply

sa abi dediklerini birbir yaptim ama sag altta cikan simgeye saa tikladim baglan dedim birkacsaniye sonra bana hic k adi sifre sorulmadan direk sibercfg-zkryvz ile baglanti kurulamadi diyor malesef bi cewap atarsaniz co memnun olurum

Reply

Şu linktl gibi seye girip skip diyorum olmuyor baska sayfaya atiyor kardes bu nasil bisey yaa

Reply

Usb ile internet paylaşımı yapsak çalışırmı

Reply

bilgisayar üzerinden Türkcell 3g vınn ile telefon olmadan nasıl openvpn den internete bağlanabilirim yardımcı olur musunuz?

Reply

şifreyi confa koysan daha kolay olur her seferinde şifre yazmassın NMDVPN custom hostları destekliyor ve evet vınlada girilebiliyor ama piyasadaki vınlar telefondan daha az bi bant aralığıı destekliyor yani telefondan bağlamak daha stabil bi internet sağlıyor vından 800 kb la download yapıosan telden 3.5 4 mb la download yapıosun bide gündüz çalışssa openvpn çalışıoda 1 mbitin altında siteyi zor açıo bırak downloadı illa geceyi beklicez şunun bi çözümünü bulun ya tüm hatlarda aynı açık var ve aynı saatlerde hızı artırıyorlar

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.