SÜT SATARAK PARA KAZAN (2000 TL)


SUT SATARAK PARA KAZAN

Aşağı yukarı 3 ay önce Ütopya Online adında internetten oynanan bir oyunla karşılaştım. İlk başta ödeme yapıldığına emin olamasamda oyun ilgimi çekmişti. “Olsun oyun sonuçta benden bir kayıp olmayacak” diyerek oynamaya başladım. Bu sistemi sizlere de tanıtmak istiyorum.
Ütopya Online Nedir?
Ütopya, oyun üzerinde beslediğiniz ineklerden elde ettiğiniz sütleri satarak nakit kazanç sağlayabileceğiniz bir oyundur.
Ütopya Online Nasıl Oynanır?
Bu oyunu oynamak gerçekten çok karışık aslında. İlk zamanlarda oyunun mantığını anlamakta baya zorlanmıştım. Sizlere en basit şekilde anlatmaya çalışacağım. Bunun için önce oyunun arayüzünü göstereyim;

Eğer bu oyunu sizde oynamak istiyorsanız kazanç sağlamaya başlamanız için biraz uzun zaman gerekiyor, ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi diyebilirim 🙂
Şimdi muhtemelen burda uğraşacağıma işe girip çalışırım diyeceksiniz haklısınız. Buradaki kazanç akmasada damla damla göl haline gelecektir. Bilgisayar başında zaman geçirirken bi yandan kuruş, kuruş gelir sağlamak bir süre sonra oldukça eğlenceli oluyor aslında. Bir kere kayıt olup bir kaç inek aldıktan sonra aylar sonra gelip paranızı direk çekebilirsiniz. Sürekli başında durmak zorunda değilsiniz. Tabii ilgilendikçe daha iyi kazanç rakamlarına ulaşmak mümkün.
Oyunda bir kur sistemi mevcut ve şuanda 4242 ütopya =  1 Türk lirası etmekte.LİNKLER


Alternatif link

2 yorum

https://www.utopya.online/kaydol.php?davet=c3e7136e95

Reply

Alın reklamsız link https://www.utopya.online/kaydol.php?davet=281854dc33

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.