Ücretsiz Arama Yapma - NoSim
Ücretsiz Arama Yapma
Sim kart olmadan arama yapma 
Merhaba saygı değer sayfa takipçileri bugün sizlere acil zamanlarınızda veya her zaman lazım olacak bir uygulama method ile karşınızdayım. Sizlere gösterdiğim yöntem site üzerinden ücretsiz olarak arama yapabilirsiniz. 


İlk önce sitemize gitmek için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Sitemizde Türkiye  bulunmamaktadır o yüzden üst kısımda bulunan afghanistan seçeneğini hiç ellemeyin yapmanız gereken tek şey alt kısımda bulunan yere numarayı yazmanız olacaktır.
Dikkat etmeniz gereken şey ilk adım olarak +90 alan kodunu yazdıktan sonra numarayı giriniz örnek aşağıdaki resimlerden bakabilirsiniz.

      Ör ; +90533333333 eğer böyle yaptığınızda arama gerçekleşmemişse sayfayı yenileyip                           +90 55555555 yani +90 arasına boşluk koyup numarayı giriniz.
Örnek Resim ;


Arama Yaptığına dair kanıt ;Ücretsiz Arama Nasıl Yapılır ?
Bedava Arama YapNot ; Uygulama da disconnect hatası alanlar serverin yoğunluğundan kaynaklıdır. Çalışmama gibi bir durum söz konusu değildir.

Yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan bağlantıya tıklayıp gelen sekmede 5 saniye bekledikten sonra sağ üst kısımda bulunan Reklamı Geç butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.Site ;