Windows 10 Launcher Son Sürüm Full APK indir
Merhaba Arkadaşlar. Bugün sizlere Windows 10 Launcher tanıtımını yapacağım.
Bildiğimiz üzere hepimiz normal bilgisayarımızda birden fazla pencerede çok işlem yapabiliyoruz. Örneğin ekranın bir tarafında internette gezinirken diğer tarafında dosyalarımızla uğraşabiliyoruz. Özellikle de başlat çubuğu vasıtasıyla birçok işlem arasında geçiş yapabiliyoruz.


Bu yüzden hem görünüşünün güzel olması hemde kullanışlı olması nedeniyle hepimiz telefonumuzun windows gibi çalışmasını istemişizdir.


İşte bu paylaşacağım Windows 10 Launcher ve Windows 10 Launcher Lite uygulamaları ile yukarıda bahsettiğim gibi işlemler arasında hem rahatlıkla geçiş yapıp hemde güzel bir görünüşe kavuşmanızı sağlıyor.


Sizlere hem tüm üst menü ayarlarınızı aynen bilgisayardaki gibi yapmanızı sağlıyor hemde sizi normal windows explorer da nasıl dosyalar arasında geziniyorsak tamamen aynı şekilde deneyim sağlıyor.


Eğer bu anlattıklarımda emin olamadıysanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz detaylı bir şekilde incelemesi mevcut.Not: Lite versiyon, normal versiyonu telefonunda kasanlar için eklenmiştir.
============================================================================================================

İndirme Linkleri


Windows 10 Launcher 1.6


==================================================

Windows 10 Launcher 1.6 Lite


Mobil Linkler

https://app.box.com/s/fbxgtvmgorwhczz8apeagql2368qji4p
https://app.box.com/s/kcqbxopzrtth82hy4wi04blznbo5szue

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.