Spotify Çevrimdışı Müzik Dinleme (İndirme)
Spotify Müzik İndirme
Spotify Çevrimdışı Müzik dinleme

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Spotify uygulamasından çevrimdışı olarak internetimiz olmadan nasıl müzik dinleyeceğiniz çevrimdışı olarak nasıl müzik indireceğiniz hakkında bilgi vereceğim.


bildiğiniz gibi Spotify çevrimdışı olarak müzik dinleme özelliği ücretlidir sizlere vereceğim bu uygulama sayesinde ücretsiz olarak Spotify üzerinden çevrimdışı olarak internet erişiminiz olmadan müzik dinleyebilir müzik indirebilirsiniz.

kullanımı gayet basittir uygulamayı indirdikten sonra giriş yapıp arama kısmından kendi Spotify hesabınızın ismini girin yani kullanıcı adınızı girin daha sonra sizin çalma listeniz gelecektir gelen sekmede hangi listeyi indirmek istiyorsanız seçin ardından otomatik olarak gelecektir.

Böylece kolay bir şekilde ek bir Ücret ödemeden ücretsiz olarak çevrimdışı müzik dinleyebilir Spotify üzerinden müzik indirebilirsiniz.


Spotify çevrimdışı müzik dinleme resimleri;


Spotify Müzik İndirme

Uygulamayı indirmek için yapmanız gereken tek şey alttaki bağlantılara tıklayarak gelen sekmede 5 saniye bekledikten sonra sağ üstten reklamı geç butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Bağlantılar ;

Mega ;
https://mega.nz/#!nhN3GSiD!NQbztwVstK2BJ1qQWj_uyKI8uG88wl1YuViQbwyRXVYYandex Disk ;
https://yadi.sk/d/ZwkeDcbk3UEShc


Modlu Spotify ;


http://www.siberyazilimci.net/2018/04/spotify-premium-modlu-apk-indir.html?m=1


2 yorum

Nasıl giriş yapıyoruz indirdim ama ilerleyemedim

Reply

Stabil çalışmıyo acaba yeni bir sürümü varmı?

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.