Fifa Futbol v10.6.00 APK indir

Fifa 2018 APK indir

Android Fifa Oyunun APK Dosyasıdır.Direkt indirip kurabilirsiniz.Güncel kadrolar wifi üzerinden inecektir.
ULTIMATE TEAM™'İNİ KUR
550'nin üzerinde gerçek takımdan, geçmişin ve günümüzün yıldızları arasından 11 oyuncu seçerek rekabetçi kadronu kur ve oyuncularını 100 GEN'in üzerine yükseltmek için geliştir. Kadrona derinlik kat, ilk 11'ini her yerden yönet ve her maçtan önce taktiklerini hızlıca düzenle. Doğru kararlar vererek kulübünün Ultimate Team oluşuna tanıklık et. 

KAZANMAK İÇİN ATAK YAP
Atak pozisyonlarını oynayacağın Karşı Atak modunda heyecan verici maçlar yap. Bu yenilikçi rekabet seviyesinde 90 saniyelik maçları kazanmak, liderlik tablolarında yükselmek ve yıl boyunca sezon ödülleri elde etmek için çabalayacaksın. 

GERÇEK HAYATTAKİ ETKİNLİKLERİ TAKİP ET
Dünyanın dört bir yanındaki gerçek futbol etkinliklerine bağlı kal. Tek oyunculu Mücadele modunda becerilerini test et, ardından inanılmaz ödüller kazanabileceğin özel temalı Etkinlikleri tamamla.

HEMEN BİR LİGE KATIL, DÜNYAYI KEŞFET
Arkadaşlarınla ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla güçlerini birleştirerek mücadele etmeni sağlayan gerçek bir sosyal deneyim. Ligler arası şampiyonalarda becerilerini test et ya da Lig Düellosu Turnuvalarında dünyadaki en iyi oyunculara meydan okuyarak sahadaki becerilerini kanıtla.

KADRO KURMA GÖREVLERİ
Her hafta yayınlanacak yeni ve sürükleyici bir deneyim olan Kadro Kurma Görevleri, çeşitli stratejilerle farklı kadrolar kurarak Ultimate Team'in için müthiş ödüller kazanmanı sağlıyor. Bunu bir adım daha ileriye götürerek bu özel kadroları tüm hafta sonu boyunca Karşı Atak Turnuvalarında kullanıp daha da güzel ödüller kazanabilirsin.

Bu uygulama: Kesintisiz internet bağlantısı gerekir (ağ ücretleri uygulanabilir). EA Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. Oyun içi reklam içerir. 13 yaş üstü kişilere yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Uygulama, Google Play Game Services kullanır. Oyununuzu arkadaşlarınızla paylaşmak istemiyorsanız kurulumdan önce Google Play Oyun Hizmetlerindeki oturumunuzu kapatın.

Fifa Soccer APK Uygulama Resimleri

  APK indirme Linki
Downloads
50mb 

Mediafire

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.