FullReader – e-book reader v4.0.5 (Premium) APK indir


FullReader E book Reader Pro Apk 

FullReader, sesli kitapları dinlemeye ve belgelerle temel işlemleri gerçekleştirmeye ek olarak, e-kitap okumak, PDF ve DjVu dosyalarını, dergileri, çizgi romanları görüntülemek için çok özellikli bir uygulamadır.

UYUMLU FORMATLAR:
fb2, ePub, txt, PDF, doc, docx, cbr, cbz, rtf, DjVu, DjV, html, htm, mobi, xps, öküz, odt, rar, zip, 7z, MP3.

COSY VE ŞIK İNTERFACE
Temiz, şeffaf navigasyon ve tüm özelliklerin ve araçların uygun şekilde düzenlenmesi ile uyumlu arayüz.

DOSYA YÖNETİCİSİ
Tüm uyumlu formatlar, çeşitli kriterlere göre kitap arama özelliklerinin yerleşik özelliği, çeşitli parametreler göz önünde bulundurularak ve dosyalar ile işlemler için tam özellikli araç seti aramak için cihaz hafızası taraması olanağı sunan kullanışlı kaşif.

BENİM KUTUPHANEM
Farklı parametrelere göre kitap ayırma iyi yapılandırılmış kompozisyon ile uygulama bölümü, favori listesi oluşturmak ve kişisel koleksiyonlar oluşturmak için bir fırsat.

BULUT DEPOLARI
Google Drive DropBox ve OneDrive gibi bu tür depolama alanlarının yardımıyla, gadget'ınızın hafızasını önemli ölçüde küçültebilir ve kitapları çeşitli cihazlarla senkronize edebilirsiniz.

OPDS-KATALOGLARI
Tercih ettiğiniz kütüphaneleri ekleyin ve gerekli e-kitapları doğrudan okuyucuya indirin!

SESLİ OKUMA
Metni çoklu ayarlanabilir parametrelerle çoğaltma becerisi: TTS motoru, okuma ve sesin hızı ve tonu, okunmakta olan metin parçasının vurgulanmasının rengi.

EMBEDDED TRANSLATOR
Entegre uygulama içi çevirmen, ek sözlükler yüklemeye gerek kalmadan dünya çapında 95 dil ile işlemleri destekler.

NOTLAR VE BOOKMARKS
Metne renkli notlar ekleyin, tuhaf sayfalarda önemli isimleri ve yer imlerini vurgulayın! Oluşturulan notların ve yer imlerinin yönetimine, bir kitabın okuma biçiminde ve uygulama menüsünün özel bölümünde doğrudan erişilebilir. Tüm notlar kitaplarla gruplandırılmıştır ve ayrı bir dış belgeye dışa aktarılabilir.

GÜN / GECE MODLARI
E-kitapların farklı gündüzlerde rahatça okunması için açık kitap form tasarımının en uygun renk şemaları, otomatik geçiş modunu yapılandırabilir.

TAP-BÖLGELER
Okuma işlemi sırasında belirli özelliklere ve uygulama araçlarına hızlı erişimi yapılandırma imkanı.

AYARLAR
Okuyucu geniş ayarlar listesi sunar. Tüm konfigürasyonlar, ayrılır: hızlı (bir okuma formunda erişilebilir), gelişmiş ve genel.

REZERVASYON BİLGİSİ
Kitapla ilgili detaylı bilgileri içeren bölüm, yeni verileri düzenleme ve ekleme yeteneğiyle birlikte kitapla temel işlemler için araç seti.

MP3
MP3 formatına kodlanmış dosyalar ile işlem desteği. Ses oynatmaya ek olarak, oynatma formu üzerinde yer imleri oluşturabilir, kendi kişiselleştirilmiş çalma listelerinizi oluşturabilir ve genel okuma sürecini kontrol edebilirsiniz.

WIDGETS VE KİTAP KISALARI
Kitap kısayollarını oluşturun ve doğrudan cihazınızın ekranından okuma formuna hızlı geçiş için widget'ları kullanın.

LOCALIZATION
Okuyucu tamamen dünya çapındaki dillere uyarlandı ve çevrildi: Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Vietnamca.

FullReader - E-Book Reader Uygulama Resimleri

APK Indirme Linkleri
Downloads
20MB

Mediafire

Yandex

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.