PES 2018 PRO EVOLUTION SOCCER v2.3.3 Full XAPK indir

PES 2018 PRO APK

PES 2018 indir

PES 2018 full sürümü ile karşınızdayım.Güncel Son sürüm full kadrolar ile PES'i daha zevkli oynayabileceksiniz ve kurulum sorunu ile karşılaşmayacaksınız.

DÜNYANIN ÜNLÜ ULUSAL VE KULÜP TAKIMLARI ÖZELLİKLERİ!
Brezilya, Fransız ve Japon milli takımlarının yanı sıra FC BARCELONA ve LIVERPOOL FC gibi dünyaca ünlü kulüp takımları da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından takımlar oynayarak otantik futbolu yaşayın. P. COUTINHO, L.MESSI, L.SUÁREZ, PIQUÉ ve O.DEMBÉLÉ gibi FC BARCELONA büyükleri de dahil olmak üzere, 10.000'in üzerinde oyuncudan oluşan muazzam bir seçkiden kendi takımınızı oluşturun! Eşsiz gerçekçilik ile yeniden yaratılmış güzel oyunu yaşa ve nefes al! PES Mobile'da, gerçek dünyadaki futbol bilginiz paha biçilemez bir varlıktır, çünkü oyuncuların bireysel beceri düzeyleri, oyun şekilleri ve hareket farklılıkları oyuna özenle titizlikle dikkat edilir.

EFSANELERDE YÜRÜYÜŞ
BECKHAM, MARADONA ve ZICO dahil olmak üzere futbol tarihinin yıllık efsanevi oyuncularının kontrolünü alarak çocukluk futbol fantezilerini yaşa!
Şu anda aktif olan Yıldız Oyuncularını futbol tarihinin Efsaneleri ile birleştirerek fantezi ekibinizi oluşturmak için hediye ile geçmişinizi bir araya getirin.

Her zaman, her yerde arkadaşlarınla ​​yüzleş.
Yakın arkadaşlara karşı rasgele oynamak istiyorsanız, artık orijinal bir turnuva yarattığınız "Yerel Maçlar" ve "Yerel Ligler" ile yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı ısıtılmış maçların tadını çıkarın ve en üst noktayı kucaklayın!

PES 2018 MOBİL DENEYİMİ
Sahadaki her eylemin kontrolünü sadece PRO EVOLUTION SOCCER franchise'ın sunabileceği şekilde alın!
Doğal oyuncu hareketleri, hassas geçme ve derinlemesine taktikler, güzel oyunun gerçek deneyimini mobil cihazınıza getiriyor!

GEÇMEK İÇİN PAS YAPIN
Denetleyici eylemleri, mobil cihazınızda oynatmak için PES aksiyon oyunu kadar pürüzsüz ve heyecanlı hissettirmek için optimize edilmiştir! Hassas geçiş ve kontrollü çekim için PES "Gelişmiş" kontrollerini kullanın. "Klasik" sanal ped kontrolleri de mevcuttur.
Tekniğini usta ve nihai aksiyon futbol oyununda kazanan golü puanlama heyecanını hissediyorum!

KAZANAN ELEVEN TAKIMINIZI OLUŞTUR
Oyuncuları İzciler, Aracılar veya İzci Müzayede yoluyla edinin.
Benzersiz taktiklerinize uygun en iyi oyuncuları seçin.
Her oyuncu benzersiz ve her maç yeni bir deneyim! Kendi takımınızı yaratın ve hemen oynayın!

PES 2018 PRO OYUN Görselleri

 APK Yukleme Linkleri
Downloads

PES 2018 XAPK (1.6 GB)


XAPK Installer (2 MB)

-Kurulum-

"jp.konami.pesam" XAPK dosyasını indiriniz,daha sonra xapk installer sayesinde sd kartınızı taratıp PES XAPK Dosyasını görmesini sağlayınız ve tek tık ile kurunuz.
Tüm data obb dosyaları otomatik kurulacaktır.

1 yorum:

offline acma gibi bir durum var mi admin

Reply

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.