Phone Booster Pro - Memory Cleaner & Security v1.1.4 APK indir


Phone Booster Pro indir

Phone Booster Pro, android cihazınızın performansını yavaşlatan tüm sorunları ele alan en iyi hizmet ve optimizasyon aracıdır! Telefonunuzun hızını anında% 60'a kadar "güvenli bir şekilde optimize edebilir ve artırabilir". Bu uygulama ile depolama boşaltma ve eski önemsiz dosyaları ve sistem önbelleği, artık dosya, indirme klasörünü temizleme gibi dağınıklığı kaldırarak performansı optimize edebilirsiniz. Ayrıca arka plan uygulamalarınızı optimize eder, pil ömründen tasarruf eder ve özel verilerinizi korur.Telefon Booster (Bellek Temizleyici ve Güvenlik) Özellikler.


Bo Telefon Güçlendirme ve Bellek Artırma


Telefon Booster Pro, parmağınızın bir TIKLAYINIZLA TELEFONUNUZU ARTIRABİLİRSİNİZ ve android cihazınızı% 60'a kadar artırın! Yavaş Android cihazlarınızı hızlandırmak için RAM kullanımını optimize edin ve belleği bırakın. Size cihaz yepyeni hissettiriyor!


📂 Önemsiz Dosya Temizleyici


Artık dosyaları, önbelleği, temp dosyalarını, eski dosyaları ve telefonunuzu yavaşlatan diğer büyük dosyaları kaldırarak DEPOLAMA ALANINIZI hızlı bir şekilde analiz etmenize ve SİZİNİ ÜCRETSİZ hale getirmenize yardımcı olur. Dosyalarınız hakkında özel dikkat gerektirir, böylece asla yanlışlıkla kaldırılmazlar.


&️ Güvenlik ve Antivirüs


TEHDİT VE VİRÜSÜN TARAMASI tüm uygulamalarda, telefonunuzun güvenliğini sağlamak ve gizliliğinizi korumak için virüsleri engeller ve kaldırır. Otomatik günlük güvenlik taraması sizin için daha kolay hale getirir! Kötü amaçlı uygulamaları şimdi gizliliğinizi ihlal etmekten vazgeç!Diğer optimizasyon özellikleri


🔐App Locker


Bir AppLock deseni ile APP GİZLİLİK GÜVENLİ OLMAYIN. Başkalarının Facebook, Twitter, Instagram, Mesajlar, Galeri vb. Gibi önemli özel uygulamalarınıza erişmesini önleyin. Çok basit ama zarif ve hafif bir ekranı var!


📱 Uygulamalar Yöneticisi


SCAN, tabletinizde veya android cihazınızda çok fazla boş alan verecek OLDUK OLMADIĞI APPS'I SÖYLEYİN. Birden fazla uygulamayı kolayca yönetmenize ve kaldırmanıza yardımcı olur.


🔋 Akıllı Şarj Cihazı


OVERCHARGING'DEN PİLİNİZİ ÖNLEYİN. Kalan pil şarj süresi gibi şarj durumunu gösterir. Ayrıca, şarj işlemi tamamlandığında size bildirilme seçeneği sunar!


Bizim app tüm özelliklerinden yararlanın, PRO sürümüne yükseltme! Aşağıdakilere erişebileceksiniz:


✅ Önemsiz Dosya Temizleme
✅ Sınırsız Telefon Artırma ve Güvenlik Taraması
App Sınırsız Uygulama Kilidi Sayısı
Akıllı Şarj
✅ Pil Analizörü ve İstatistikleri
✅ Uygulamalar Yöneticisi
Bo Otomatik Güçlendirme ve Tarama

Phone Booster Pro APK Görselleri

APK İndirme Linkleri
Downloads
5MB

Mediafire

Yandex

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.