Super Fast Charger Pro v21.0 APK indir


Super Fast Charger Pro

Supercharger Pro ile dakikalar içinde şarj edin.Android hızlı sarj programıdır.

Başlat'ı tıkladığınızda, bu uygulama tüm şarj süreçlerini ve kablosuz şarj, pil şarj etmek için çok fazla pil tüketen mobil internet gibi iletişimleri öldürür. Çık'ı tıkladığınızda, tüm işlemler otomatik olarak devam eder.

Bu uygulama, şarj cihazınızda pug yaparken otomatik olarak uyanır, şarj işlemini hızlandırmak için start'a tıklayın ve tüm sinyalleri devam ettirmek için herhangi bir seviyede çıkışa tıklayabilirsiniz.

Cihazınız tam olarak şarj edilmek için saatler alıyor mu? Artık bu harika uygulama ile cihazınızı birkaç dakika içinde tamamen şarj edebilirsiniz.

Supercharger, 20 dakika gibi kısa bir sürede yarım şarj sağlar. Bu uygulama, cihazınızın şarj süresini% 50'ye kadar artırır.
Bu uygulama güçlü bir pil tasarrufu. Ekstra pil kullanan kullanılmayan arka plan uygulamalarını kapatarak pil kullanım süresini uzatır. Ayrıca bu uygulama, akıllı telefonunuzun pilinden mümkün olan en iyi süreyi aldığınızdan emin olmak için cihaz zamanının RAM'ini temizler. Bu ayarlar, pilinizi iyi bir sağlıkta tutar ve ömrünü uzatır. Cihazınızın tam bir batarya doktorudur.
Artık, hızlı bir yemek yiyebilir ve işiniz bittiğinde cihazınızı tam olarak şarj edebilirsiniz

Super Fast Charger Uygulama Resimleri

APK Yukleme Linkleri
Downloads
3MB

Mediafire

Cloud Mail

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.