Virtuagym Fitness Tracker - Home & Gym Pro v6.4.6 APK indir


Virtuagym Pro Full indir

Virtuagym özellikler

Virtuagym Fitness Pro ile en iyi formunuzu yakalayın. Yanınızda, her egzersizi nasıl yapacağınızı gösteren 3D kişisel eğitici ile birlikte çalışın. Virtuagym sürekli olarak büyüyen bir veri tabanına sahiptir ve halen evde ve spor salonunda yapabileceğiniz 4.000 egzersiz ve önceden hazırlanan çalışma programına sahiptir. 

ÖZELLİKLERİ
* Ev ve spor salonu için tam çalışma programları
* Özelleştirilmiş çalışma programlarının oluşturulması
* Açık ve net 3D egzersiz video animasyonları
* Yazılı egzersiz talimatları
* Çalışma hatırlatıcıları (tabi sadece bu hatırlatmaları isterseniz!)
* Egzersiz yaparak kazanacağınız ödüller
* İlerleme takibi: 30’dan fazla değerin takibi!
* Kişisel eğiticiniz Brad Fit :)

VIRTUAGYM’İ ÖZEL YAPAN UNSURLAR
- Fitness uygulamamız 4000+ egzersiz ile devasa bir veri tabanına sahiptir (ve her hafta yenilerini ekliyoruz!)
- Tüm egzersizlere ait 3D animasyonlu talimat videoları bulunmaktadır. Böylelikle bir egzersizi tam olarak nasıl yapacağınızı veya spor salonunda bir aleti nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.
- İlerlemenizi zaman içinde kaydedebilirsiniz. İzleyebileceğiniz, kilo, bel çevresi, BMI, vücut yağı, şınav sayısı, kol ölçüsü, göğüs ölçüsü, VO2max gibi 30’dan fazla değeri izleyebilirsiniz.
- Fitness uygulamamızda 100’den fazla çalışma vardır ve bunları yapmaya evinizde veya spor salonunda ve hatta iş yerinizde hemen başlayabilirsiniz. İster yeni başlangıç seviyesinde, isterse ileri seviyede olun, çeşitli zorluk seviyelerinde, hem erkekler hem de bayanlar için çok çeşitli çalışma programları bulunmaktadır.
- Kalori, karbonhidrat ve yağ sayacımız olan Virtuagym Beslenme ile tamamen entegredir. Her iki uygulamayı indirerek hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde forma girin. Hem fitness çalışmalarını hem de beslenmeyi tek bir platform üzerinde izleyerek tam bir çözüm sunan başka hiçbir uygulama yoktur.

ÇOK ÇEŞİTLİ AMAÇLARA YÖNELİK
İster kilo vermek veya kas yapmak isterse genel formunu korumak için olsun, senin için bir programımız var. En iyi sonuçları elde etmek için hem yapılan egzersizleri hem de beslenmenin izlenmesi önem taşımaktadır. Kendiniz bir hedef seçin (kilo vermek, kas yapmak veya formunuzu korumak) ve ondan sonra tek yapmanız geren sonuçları görmek için plana uymanız.

UYGULAMAMIZ
- Virtuagym Fitness: fitness izleyicimiz, hem evde hem de spor salonunda yapacağınız çalışmaları izler
- Virtuagym Gıda: beslenmeyi takip eden kalori sayacımız

Fitness uygulamamız ile gıda uygulamamız arasında kesintisiz bir entegrasyon bulunmaktadır. Her iki uygulama ile birlikte, fitness hedeflerinize erişmek için gerekli olan tüm araçlar elinizin altında olacak. Aynı zamanda Fitbit!i virtuagym.com üzerinden bağlayabilir ve daha fazla çalışmaya, çevrim içi topluluğumuza ve çok daha fazlasına erişim sağlayabilirsiniz.

-MOD-

Premium özellikler açıktır.

Virtuagym Uygulama Resimleri


APK Yukleme Linkleri
Downloads
23MB

Mediafire

Cloud Mail

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.