ZenMate VPN v2.6.4 Premium APK indir

ZenMate Pro APK indir
Zenmate Full APK Download

ZenMate VPN Pro - tüm cihazlarınız için gerekli siber güvenlik çözümü. Bağlantınızı şifreleyin, özel proxy sunucularına erişin ve Android cihazınız için ZenMate VPN uygulamasıyla favori çevrimiçi içeriklerinizin engellerini kaldırın. Çevrimiçi güvenliğiniz ve gizliliğiniz önemlidir!


TAM GÜVENLİK VE GİZLİLİK
VPN'imiz, üçüncü tarafların verilerinizi çalmasını ve çevrimiçi olarak sizi takip etmesini önlemek için trafiğinizi şifreler. Biz de dahil olmak üzere hiçkimse çevrimiçi aktivitenizi göremez. ZenMate VPN ile katı bir ‘%100 kayıt yok’ politikası uygulanır ve internete bağlanırken tamamen anonim olduğunuzdan emin olunur.

TÜM İÇERİĞE ERİŞİM
VPN, favori içeriğinizin engellemesini kaldırmak ve yerel IP adresinizi gizlemek için sanal konumunuzu değiştirmenize izin verir. Dünyanın neresinde olursanız olun, 30'dan fazla küresel VPN sunucusu konumumuzdan birini seçin ve eğlence amaçlı yayın içeriklerine erişin.

YÜKSEK HIZLI BAĞLANTI
ZenMate’in VPN, bulabileceğiniz en hızlı VPN uygulamasıdır. Tamponlama yok, bekleme yok, bağlanmak için tek bir tık. Alman mühendisliğinin gücü ile, hızdan ödün vermeden, internette güvenli ve anonim olabilirsiniz.

CİHAZLARINIZIN TÜMÜNÜ KORUYUN
Premium veya Ultimate aboneliğimizle, VPN'imizi aynı anda 5 cihazda kullanabileceksiniz. Tüm Android cihazlarınızı koruyun veya aile üyelerinizle paylaşın!

KENDİNİZ TEST EDİN
14 günlük para iadesi garantisi sunuyoruz, bu yüzden ZenMate VPN'i bir denemek için alabilirsiniz! Ve herhangi bir sorunuz olursa, müşteri desteğimiz hizmetinizde!

TEK TIKLA BAĞLANTI
VPN istemcilerimiz sadece tek bir tık ile güçlü bir şifreleme sağlamak için tasarlanmıştır. Güvenli ve özel bir bağlantı sağlamak için yapmanız gereken tek şey bir kez tıklamak ve bir sunucu konumu seçmek - Artık anonimsiniz!

DİĞER ÖZELLİKLER
- Kötü Amaçlı Yazılım Koruması
- İzlenme Koruması
- Diğer Cihazlarınızla Tam Uyumluluk
- Kimlik Kalkanı


Premium MOD

Ücretsiz üyelik oluştur,premium serverlara giriş yapabilirsin.
Lifetime.

ZenMate VPN Uygulama Resimleri
Zenmate Pro
APK Yükleme Linkleri
Downloads
12MB

Mediafire
http://www.mediafire.com/file/nbn9tthdetfda0b/ZenMate-Premium_2.6.4.apk/file

Cloud Mail
https://cloud.mail.ru/public/MBzP/xJXKdkwGi

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.