Pulse LED (Charge Notification) v2.7u1 APK indir


Pulse LED Full APK

Cihazınızı şarj bildirim LED üzerinden kontrol altına alın.

Pulse LED ile kendi özel LED renk desenlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Şarj sırasında belirlenen pil aralıklarında farklı LED renkleri etkinleştirin (uyumlu donanım gerektirir). Titreşimli LED'in hızını kontrol etmek için nabız açma ve kapatma ayarlarını kullanın. Cihaz pili azaldığında bildirilecek Düşük güç bildirimini etkinleştirin.

Kişisel pil seviyesi sesli anonslarını da ayarlayabilirsiniz; şarj sırasında bir kaydırma hareketi veya set batarya aralıklarında kullanın.

Cihazın kontrolünü elinize alın. 


(!) Uygulama, bellek iyileştirici / temizleyicilerden hariç tutulmalıdır
Birçok yeni Android cihaz, arka plan uygulamalarını ve hizmetlerini öldürmek için agresif davranır. Pulse LED'inin beyaz listeye dahil olduğundan emin olmalısınız, böylece cihazınız üzerinde önyükleme sırasında ve arka planda bellek veya pil optimiser / temizleyici dışında bırakılarak çalışmasına izin vermelisiniz.


(!) Pulse LED'inin bildirim LED'inin kullanımına izin verilmesi
Bazı cihazlar, bildirim LED'ini uygulama bazında veya cihaz bildirim / erişilebilirlik ayarlarında bulunan genel bir ayarda etkinleştirmenizi gerektirir. Pulse LED'i, LED bildirimlerini kullanabilmesi için uygun ayar etkinleştirilmiş olmalıdır.

Pulse LED Uygulama Resimleri
Pulse LED
APK indirme linkleri
Downloads
3MB

Mediafire

Yandex

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.