Bilgisayar Ekranını Telefona Yansıtma

Bilgisayar Ekranını Telefona Yansıtma


Bilgisayar Ekranını Telefona Yansıtma adlı yazı ile karşınızdayız. Bu işlemleri gerçekleştirirken sahip olmanız gerekenler;

Bilgisayarı yöneteceğiniz akıllı telefon veya tablet,
Ekranı yansıtılacak bilgisayar,
İnternet.

Uygulamayı aşağıdaki linkleri kullanarak hem bilgisayarınıza hemde telefonunuza indirin ve kurun.Kurduktan sonra hem telefonun hemde bilgisayarın aynı ağa bağlı olduğundan emin olun. Programı bilgisayara kurduktan sonra artık yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuza indirmiş olduğunuz programa girip yönetilecek bilgisayarı seçmek. Bilgisayarı seçtikten sonra kısa bir zaman dilimi içinde bağlanıyorsunuz. Ağ kalitesine göre yapılan işlemlerde gecikmeler olabiliyor ancak yinede program gayet hızlı bir şekilde çalışıyor. 
Program hem bilgisayar hemde android tarafında beta aşamasında ve geliştirilmesi gereken bir çok özelliği var. Bağlantı ve gecikme yönünden gayet başarılı olsa da fare ve klavye konularında zayıf kalıyor. Eğer şuan için amacınız kendinize ikinci bir ekran yaratmaksa program bu açıdan gayet güzel. Ancak işin yönetme kısmında belirttiğimiz gibi geliştirilmesi gereken bir uygulama.
Eğer sizlerde Bilgisayar Ekranını Telefona Yansıtma,telefondan bilgisayarı kontrol etme,bilgisayardan telefonu kontrol etme gibi uygulamaları arıyorsanız bu uygulama tam size göre!

KULLANIM

  • Programı aşağıdaki linklerden hem bilgisayar hemde akıllı telefonunuz için indirin.
  • Bilgisayar ve telefona kurulumu yapın
  • Ardından akıllı telefon üzerinden programa giriş yapın
  • Bilgisayarınızı kısa bir süre sonra bulup,bağlanılabilir bir hale getirecektir.
  • Eğer bilgisayarınızı bulamıyorsanız aynı ağa bağlı olduğunuza emin olun!

İNDİRME LİNKLERİ


Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.