Whats Web v3.8 APK indir

Whats Web

Whats Web

Bu uygulama ile Sevgilinizin veya başka bir yakınınızın whatsapp hesabını takip edebilirsiniz.
İki whatsapp hesabını tek bir telefonda açabilirsiniz.
Bu uygulama Whatsup üzerinden alınan ve gönderilen medyayı temizlemek ve yedeklemek için en iyi ve güçlü araçtır ve aynı cihazda iki hesap açabilirsiniz.

Web özellikleri nedir

Whats Web: Aynı cihazda iki hesap açmak veya birden fazla cihazda aynı hesaptan sonra sizin için bu uygulamada açmak ister misiniz? Artık aynı hesabı birden fazla cihazda kullanabilirsiniz.

Whats Web, cep telefonunuzda sohbet mesajı uygulamasını açabileceğiniz ve aynı cihazla başka bir hesabı kontrol edebileceğiniz en kolay ve en hızlı uygulamadır !!!

Whats Cleaner: Bu uygulamanın en önemli özelliği; Whatsup ortamını Android telefonunuzdan veya tabletinizden düzenli aralıklarla veya bir depolama sınırıyla otomatik olarak temizleyebilirsiniz.

Ne web size yüksek kaliteli bir tasarım ve kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

Durum Koruyucusu: Şu anda Whatsup'ta yalnızca arkadaşınızın durumunu görüntüleyebilirsiniz (resim veya video), ancak kullanımınız için kaydetmek istiyorsanız seçenek yoktur. Endişelenmeyin bu uygulama sorununuzu çözecektir.
Whatsup new status özelliği ile tüm durum 24 saat sonra otomatik olarak kaybolur. Yani bizim app ile favori durumunu kaydedebilir ve onlara her zaman erişebilirsiniz.

Whats Web Uygulama Görselleri


APK indirme Linkleri
Downloads
9MB

Mediafire

Yandex

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.