Youtube Reklamlarını Engelleme

Youtube Reklamlarını EngellemeYoutube reklam engelleme adlı yazımızla karşınızdayız. Youtube reklamlarını tam anlamıyla engellemek mümkün değil ne yazık ki. Ancak sizlere sunacağımız uygulama ile reklamları atla demenize gerek kalmadan gelen reklamları atlayabileceksiniz. 
Uygulama 5 saniyesi dolan -bu 5 saniye genel olarak Youtube'nin "Reklamı Atla" yazısının çıktığı zaman dilimidir- Youtube reklamını otomatik olarak atlamaktadır. Yani siz videolarınızı izlerken araya giren reklamlarda "Reklamı Atla" butonuna basmadan reklamı atlamış oluyorsunuz. 
Youtube mobil reklam engelleme işlemi olarak adlandırdığımız işlemin çalışma prensibi yukarıda yazdığımız gibidir. 
Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirip cihazınıza kurduktan sonra sizden istediği izinleri uygulamaya vermeniz yetecektir. Uygulama içerisine girip "Enabled" yani "Etkinleştir" dedikten sonra uygulama çalışacaktır. Uygulama içerisindeki ikinci bir kısım ise "Mute Audio During Ad" bu seçenekte çıkan reklamlarda "Sesin kapalı" olmasını sağlıyor. Özellikle yüksek ses içeren (Sinema fragmanları,müzik klipleri...) reklamlarda bu seçenekte oldukça işe yarayacaktır. Bu seçeneği de dileyen kullanıcılar aktif ya da pasif yapabilir. Android için youtube reklam engelleme programı ile reklamları nasıl engelleyip, atlayabileceğinizi anlattık bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Uygulama Ekran Görüntüsü

android youtube reklam engelleme
AdSkip 


UYGULAMA İNDİRME LİNKLERİ

BOYUT:748 KB

-----------------------------------------------------------------------------

Yorum Gönder

Yorumun için teşekkürler.Eğer Talebiniz yerine getirilmedi ise mail atınız.